Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відцентрові вентилятори жаростійкі ВЦ 4-76

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Центробіжний вентилятор низького тиску ВЦ 4-76 Ж використовують для переміщення повітряних або газових сумішей, які мають температуру до 200 градусів за Цельсієм. Вони не повинно бути липких або волокнистих домішок. Допускається деяка кількість твердих частинок та пилу – не більше 100 мг на м3. Наша компанія пропонує такі пристрої за вигідною ціною від виробника. Ми гарантуємо їхню оригінальність і якість, а також повну відповідність опису.

ОСОБЛИВОСТІ ЦЕНТРОБІЖНИХ ЖАСТОСТІЙНИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ З ВУГЛЕРОДИСТОЮ СТАЛИ ВЦ 4-76 Ж

Вентилятори цього типу мають промислове призначення. Їх застосовують для переміщення повітряних мас, хімічно стійких газових потоків. Волокнисті та липкі речовини повністю виключені.

Вентилятор є циліндром з лопатками. Вони мають аеродинамічну форму, що підвищує продуктивність та ефективність. Працює пристрій таким чином: під впливом відцентрової сили повітряні потоки переміщуються від вхідного вентилятора до вихлопу. Всмоктування – одностороннє. Враховуючи жаростійкість моделі ВЦ 4-76 Ж, вона потрібна для обладнання систем повітряного опалення та кондиціонування промислових будівель, створення вентиляції для технологічних ліній просушування зерна, переміщення теплоносіїв та інших потреб.

Маркування вентилятора означає наступне:

 • В - вентилятор.
 • Ц - відцентровий тип.
 • 4 - показник повного тиску при повному ККД.
 • 76 - швидкохідність при максимальному режимі ККД.
 • Ж - жаростійкість.

Модель має такі особливості:

 • Працює за низького тиску.
 • Має 12 лопаток з аеродинамічною формою - загнуті назад.
 • Корпус пристрою - поворотний.
 • Обертання робочого колеса може бути як ліворуч, так і праворуч.
 • Укомплектована двигуном типу АІР.

Матеріалом для вентилятора ВЦ 4-76 Ж служить вуглецева сталь. Вона не деформується, надійно захищає внутрішні частини пристрою від несприятливих зовнішніх факторів. Вентилятор складається з корпусу, вхідного та вихідного патрубків. Модель встановлена ​​на станину – основа для монтажу вузлів. Робоче колесо складається з переднього та заднього дисків, маточини та лопаток. Встановлено електричний двигун та огорожу. У зварній основі є отвір для встановлення вентилятора на фундамент. Тут закріплюють електродвигун та кожух. Вхідний патрубок має колектор, що вирівнює повітряний потік. Огородження потрібно для того, щоб уберегти працівників від деталей вентилятора, що обертаються.

ПОЛОЖЕННЯ КОРПУСУ ВЕНТИЛЯТОРІВ ВИГЛЯД З СТОРОНИ ВСАСУ

ПРИНЦИП РОБОТИ ТА УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Потік повітря надходить за допомогою вхідного патрубка всередину пристрою, а виходить через вихлоп, перед цим пересуваючись усередині корпусу.Все це відбувається під дією відцентрової сили.

Модель призначена для роботи в помірному чи тропічному кліматі. У першому випадку категорія розміщення буде 3, у другому – 2. При цьому, температурний режим навколишнього середовища має бути таким – від мінус 40 до плюс 40 градусів. У тропічному кліматі верхня межа трохи більша – до 45 градусів. У сейсмічно небезпечних умовах вентилятор не можна використовувати.

ЯК ЗАМОВИТИ ВЕНТИЛЯТОР ВЦ 4-76 Ж?

Для замовлення вентилятора зверніться до наших менеджерів або оформіть покупку через сайт. Якщо вам потрібні відповіді на запитання, ви можете отримати їх по телефону або в чаті сайту. Ми гарантуємо постачання в максимально короткий термін зручним для вас перевізником. Вентилятор поставляється з усіма необхідними для його роботи комплектуючими, а також детальною інструкцією з експлуатації.

 • Артикул: 10393
  84 240 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10401
  124 800 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10408
  156 000 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10416
  228 800 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10425
  364 000 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10432
  572 000 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору