Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дахові вентилятори

Дахові вентилятори активно використовуються для облаштування систем вентиляції будівель (як житлових, так і промислових). Встановлюються вони на даху, спеціальних шахтах. Так називають повітроводи у класифікації будівельних компаній. З внутрішнього боку даху до шахти підведений повітропровід всієї системи вентиляції.

КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ ОБЛАДНАННЯ

Серед безперечних плюсів даної категорії приладів можна виділити:

 • високі показники продуктивності, оскільки пристрої можуть працювати практично безперебійно, переганяючи велику кількість повітря;
 • високий тиск, що забезпечує оперативне очищення приміщень від затхлих запахів;
 • наявність кількох режимів роботи, що дозволяє контролювати інтенсивність очищення;
 • захист від займання та опадів;
 • компактні габарити.

Широкий асортимент моделей за найкращими цінами на ринку представлений компанія Вент-альянс.

Дахові вентилятори є обов'язковим елементом масштабної системи повітроводу, тому що виконують ряд важливих функцій:

 • забезпечують надходження свіжого повітря і виводять вже відпрацьований;
 • сприяють оперативному виведенню продуктів горіння, якщо в приміщенні почалася пожежа або сталося задимлення;
 • ефективно виводять запахи каналізації та інші продукти їх випаровування;
 • за рахунок постійної циркуляції, дозволяють позбутися від затхлості приміщення, ліквідувавши застійне повітря;
 • забезпечує ефективне відведення будь-яких сторонніх запахів.

КРИШНІ ВЕНТИЛЯТОРИ: ПЛЮСИ ТА МІНУСИ

Ця категорія агрегатів є невід'ємною складовою всієї вентиляційної системи будівлі і має досить широкий спектр переваг:

 1. Устаткування не потребує спеціального обслуговування.
 2. Пристрої навіть у режимі інтенсивної роботи видають мінімум шуму. Враховуючи специфіку розташування вентилятора безпосередньо на покрівлі будівлі, шум роботи практично не надходить у приміщення. Може бути певний звук, безпосередньо в повітроводному каналі, однак установка спеціальних глушників вирішує цю проблему.
 3. Прилад може працювати в декількох режимах, що дозволяє регулювати інтенсивність очищення повітря в разі потреби (наприклад, швидко прибрати неприємний запах або провітрити приміщення після ремонту).
 4. Монтаж та демонтаж пристрою можна здійснити самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців.

Проте, незважаючи на масу позитивних аспектів, вентиляційні прилади мають певні недоліки. Насамперед, це можливість встановлення лише у будівлях з добре опрацьованою системою вентиляції та наявності спеціальної шахти. При цьому цей аспект має бути опрацьований ще на етапі будівництва будівлі, оскільки слід грамотно облаштувати місця примикання шахти та покрівлі. В іншому випадку можуть виникнути зазори, через які всередину приміщення потраплятимуть опади.

В окремих випадках може виникнути потреба додаткової огорожі дахового вентилятора парканом або спеціальною сіткою (наприклад, якщо дах використовується як тераса тощо).

РІЗНОВИДИ ПРИСТРОЇВ

Сьогодні на ринку представлений широкий асортимент моделей дахових вентиляторів, кожна з яких має свої умови застосування.

Агрегати для витяжки монтуються на даху і в процесі роботи забезпечують виключно пересування повітряних мас. Функціонування приладу здійснює невеликий електродвигун, а регулятор та спеціальні механізми дозволяють вибрати потрібний режим очищення та знизити вібрацію.

Димовідвідні конструкції забезпечують відведення диму та речовин, які утворюються у разі невеликого займання або пожежі у приміщенні. Такі пристрої бувають двох видів. Перший виводить продукти горіння вертикально, що дозволяє усунути максимум шкідливих речовин. Додатково в ньому може бути спеціальний фільтр. Другий – переганяє повітряні маси горизонтально. Варто зазначити, що такі системи вентиляції можуть працювати у стандартному та екстреному режимі. Другий активізується внаслідок спрацьовування датчиків на витік газу, загоряння тощо.

Найпоширенішим варіантом є осьовий вентилятор, що забезпечує оперативне очищення повітря. В основі пристрою мотор і крильчатка з лопатями, при обертанні яких відбувається відведення повітря, що застоялося, з системи вентиляції будівлі.

Купити даховий агрегат, відповідно до конкретних вимог, можна на сайті Вент-Альянсу. Тут ви знайдете лише першокласні моделі від провідних виробників із гарантією, а вартість товарів вас приємно здивує. Доставка пристроїв здійснюється в будь-який населений пункт України, оформлення не триватиме багато часу.

Вгору