Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вентилятори осьові ВО 06-300

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Вентилятори осьові 06-300 призначені для переміщення повітряних або газових сумішей неагресивного характеру. Ними обладнують системи витяжної та припливної вентиляції. Широко застосовують їх у системах опалення або в технологічних установках. Наша компанія пропонує осьові вентилятори цієї моделі за прийнятною ціною. Ми отримуємо їх безпосередньо від виробника, тому гарантуємо високу якість та оригінальність кожної одиниці товару.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ОСІВНИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ 06-300

Для коректної роботи вентилятора потрібні певні характеристики довкілля. Так, температура повітря, яке переміщує пристрій, не повинна бути вищою за 50 градусів за Цельсієм. У ньому не повинно бути липких або волокнистих домішок. Є норма і за вмістом пилу – не більше 10 мг на м3.

Вентилятор 06-300 - це осьовий пристрій низького тиску. Він відрізняється високою продуктивністю за умови, що використовуватиметься у тропічному чи помірному кліматі. Двигун захищений від прямого потрапляння прямих променів та атмосферних опадів. Це дозволить зберегти його продуктивну роботу, продовжити термін служби, позбавити аварійних ситуацій.

Пристрій має корпус циліндричної форми, виготовлений з вуглецевої сталі. Це міцний матеріал, який не деформується, не псується від влучення вологи, стійкий до негативних зовнішніх факторів. Вентилятор має одностороннє всмоктування. Напрямок обертання може бути лівим або правим. На робоче колесо встановлено три прямі лопатки та шість реверсивних.Вони відрізняються аеродинамічною формою, що підвищить ефективність роботи вентилятора.

Окрім вуглецевої сталі є також виконання корпусу з нержавіючої сталі або різнорідних матеріалів. Нержавіюча сталь має головну перевагу – стійкість до корозії. Таке обладнання підійде для переміщення повітряних мас із хімічними агресивними сумішами чи просто забруднених. Вентилятор ВО 06-300 із різнорідних металів має підвищений захист від утворення іскор, виконання вибухозахищене. Останній варіант може використовуватись у потенційно небезпечних умовах. Такий корпус може захистити від аварійної ситуації. Це надійне обладнання, яке використовують у нафтопереробній галузі, видобутку корисних копалин на виробництві.

По краях корпусу розміщені фланці, призначені для підключення повітроводу. Крильчатка пристрою збалансована та насаджена безпосередньо на вал двигуна. Це суттєво знижує рівень шуму, а також підвищує ефективність. Кожен із вузлів вентилятора також можна придбати окремо.

Інструкція з монтажу та подальшої експлуатації є в комплекті з пристроєм. Важливо дотримуватись усіх рекомендацій щодо використання пристрою, починаючи з етапу його встановлення. Це необхідно для того, щоб вентилятор коректно працював без збоїв, аварійних ситуацій.

ЯК ЗАМОВИТИ ОСІВИЙ ВЕНТИЛЯТОР?

Щоб придбати вентилятор осьового типу ВО 06-300, вам потрібно натиснути кнопку «купити» поряд з ним у каталозі. У формі замовлення вкажіть варіант оплати та спосіб доставки.Якщо виникли питання щодо товару чи складності з оформленням замовлення, звертайтесь до наших консультантів. Зробити це можна у телефонному режимі або за допомогою чату прямо на сайті. При необхідності наші співробітники нададуть допомогу з підбору варіанту виконання. Ми гарантуємо, що обладнання, представлене у нас на сайті, відрізняється оригінальністю та високою якістю. Кожен вентилятор має всі необхідні сертифікати та гарантію.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Осьовий вентилятор ВО 06-300 №3,15 10468 фото
  Розпродаж
  Новинка
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Осьовий вентилятор ВО 06-300 №4 10476 фото
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору