Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вентилятори високого тиску АВД

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Вентилятор високого тиску (АВД) - пристрій, призначений для переміщення великих об'ємів повітря або газів. Воно знаходить широке застосування в системах припливно-витяжної вентиляції, особливо на підприємствах з масштабними повітроводами, що мають вигини та повороти траси. Для подолання опору повітря подається під тиском.

Характеристики та принцип роботи

Основними характеристиками АВД є великий діаметр робочого колеса та невелика ширина лопаток. Ці вентилятори знаходять застосування у різних галузях промисловості:

 • У спалюванні рідкого палива чи газу.
 • Як димососи та пристрої подачі повітря.
 • Для відсмоктування частинок та пилу на виробничих лініях.
 • У системах перегонки повітря та газів за складною системою каналів, де вони встановлюються на початку траси як нагнітальний пристрій і в кінці - як відсмоктуючий.
 • У сушильних печах, де використовуються як пристрої, що подають повітря.

Додатково вони можуть застосовуватися як витяжне обладнання. Основними завданнями при використанні цих вентиляторів є покращення якості повітря, регулювання температури та зниження концентрації пилу та інших домішок у газоповітряній суміші. Важливо, що цей вентилятор рекомендується використовувати при температурі середовища, що переміщується, не перевищує 80°C.

Принцип роботи вентиляторів високого тиску полягає в наступному:

 1. Обертаючись, робоче колесо рухає лопатки, які захоплюють повітря, надаючи йому енергію та швидкість.
 2. Потік повітря прямує до вихідного патрубка через конструкцію вентилятора.
 3. При цьому у всмоктуючого патрубка створюється розрідженість атмосфери.
 4. Під тиском надходить нова порція повітря.
 5. Цикл повторюється.

Вентилятори оснащені 12 вперед загнутими лопатками. Робоче колесо має діаметр 350 мм. Всмоктування проводиться з одного боку Вентилятор покритий порошковою фарбою та має гарантійний термін експлуатації протягом 2 років.

Вент Альянс: ваш надійний партнер при виборі систем вентиляції

Наша компанія гарантує чудову якість продукції завдяки ретельному вибору постачальників та партнерству з провідними світовими виробниками. Наші кваліфіковані фахівці допоможуть вам купити, встановити та налаштувати обладнання будь-якої складності. Багаторічний досвід, накопичений нашою компанією, дозволяє нам вирішувати максимально складні завдання.

Ми пропонуємо можливість купівлі вентиляторів АВД та інших наших товарів як оптом, так і в роздріб, а також надаємо доставку по всій території України. Гарантія, що надається виробниками, поширюється на придбаний у нас товар. Крім того, ми відповідаємо за якість виконаних робіт. Тому пропонуємо клієнтам сервісне обслуговування продукції та після закінчення терміну офіційної гарантії.

Ми цінуємо ваш вибір та розуміємо, що ваш час дуже цінний. Тому прагнемо забезпечити максимальний рівень зручності та ефективності у всіх наших взаємодіях із клієнтами. Замовляючи продукцію, у нас ви можете бути впевнені в її якості, а також в оперативності доставки на ваш об'єкт. Звертайтеся до нас, і співробітники компанії нададуть вичерпну інформацію про обраний товар.

 • Артикул: 117783
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 117795
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору