Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відцентрові вентилятори середнього тиску ВЦ 14-46

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Центробіжні вентилятори середнього тиску ВЦ 14-46 відрізняються більш ефективною роботою та високими аеродинамічними показниками. Їх широко застосовують для створення загальнопромислової вентиляції та систем кондиціювання. За високих рівнів ККД вони споживають малу кількість електроенергії, що дозволить економити на оплаті комунальних рахунків. Наша компанія пропонує це обладнання від виробника за вигідною ціною. Ми гарантуємо його високу якість та оригінальність, повну відповідність заявленому опису.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЦЕНТРОБІЖНИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ ВЦ 14-46

Модель відрізняється високими аеродинамічними показниками та ефективністю. Це досягається завдяки продуманій компактній формі та балансуванню робочого колеса. Вентилятор відрізняється низьким рівнем шуму під час роботи, що є значною перевагою. Модель ВЦ 14-46 нічим не поступається європейським аналогам, адже виконана відповідно до світових стандартів якості та безпеки.

Центробіжні вентилятори моделі ВЦ 14-46 відрізняються компактним міцним корпусом. Він виконаний з якісного чавунного сплаву – матеріал не деформується, не втрачає своїх властивостей протягом усього терміну експлуатації. Поверх він має лакофарбове покриття, яке захистить його від корозії та інших негативних факторів. Нижній піддон, що фіксує, забезпечить надійну фіксацію, а компактні розміри дозволять встановити його навіть в обмеженому просторі.

Вентилятор моделі ВЦ 14-46 призначений для переміщення повітряних мас без агресивних сторонніх домішок - липких, вибухонебезпечних, із твердими частинками. Вентилятор підійде для видалення повітря з приміщення або нагнітання всередину - для припливу чистих повітряних мас. Надходить та видаляється повітря за допомогою патрубків. Пристрій працює за допомогою потужного двигуна, що гарантує ефективну роботу. Він відрізняється безшумним функціонуванням, що дозволить використовувати обладнання не лише на виробництві, а й у громадських місцях на кшталт розважальних центрів чи державних установ.

ПОЛОЖЕННЯ КОРПУСУ ВЕНТИЛЯТОРІВ ВИГЛЯД З СТОРОНИ ВСАСУ

УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТА МОНТАЖУ

Головна вимога до експлуатації пристрою – він підходить для переміщення повітря без агресивних домішок – твердих частинок, липких або вибухонебезпечних. У складі повітря повинно бути волокнистих матеріалів, кількість пилу має перевищувати показник 100 мг\м3. Він підходить для експлуатації за умов помірного чи тропічного клімату. Можливе використання вентилятора за другою категорією розміщення у випадку, якщо ви захистили двигун від атмосферних впливів - прямих сонячних променів, опадів.

При монтажі пристрою необхідно враховувати той факт, що потім має бути вільний доступ до нього для технічного обслуговування. Модель поставляється вже у зібраному вигляді з усім необхідним для експлуатації. Додаткова звукоізоляція корпусу дозволить знизити рівень шуму під час роботи.

Якщо вентилятор необхідний для переміщення гарячого повітря, корпусу необхідна теплоізоляція. Модель може бути укомплектована додатковими гнучкими вставками та віброізолятів. Додаткову інформацію про монтаж та експлуатацію можна дізнатись з детальної інструкції, яка є в комплекті постачання. Зверніть увагу, що монтаж повинен проводити людина, яка має необхідні навички та знання для проведення робіт такого типу. Від якості монтажу безпосередньо залежить те, наскільки стабільно та ефективно працюватиме вентилятор.

Щоб отримати більше інформації про відцентрові вентилятори ВЦ 14-46 або замовити їх, звертайтесь до наших співробітників. Зробити це можна через форму на сайті або за телефоном. Замовлення можна оформити через сайт, натиснувши кнопку купити. Вкажіть спосіб доставки та виберіть варіант оплати. Ми гарантуємо, що ви отримаєте оригінальний пристрій з повною комплектацією та всіма необхідними документами.

 • Артикул: 10120
  5 760 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10131
  5 200 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10141
  5 928 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10151
  9 256 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10162
  15 600 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10176
  26 000 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10188
  43 680 грн/шт.
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору