Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вентилятори пилові ВЦП 6-45

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Пиловий вентилятор радіального типу ВЦП 6-45 (ВРП 120-45) - пристрій, призначений для переміщення газоповітряних сумішей, в яких міститься велика кількість механічних частинок та пилу. Він здатний ефективно переміщати таке повітря завдяки особливій конструкції робочого колеса. Вентилятор виготовлений згідно зі стандартами якості та безпеки, відрізняється довговічністю. Наша компанія пропонує вентилятори моделі ВЦП 6-45 за вигідною ціною з доставкою до вашого міста. Ми гарантуємо високу якість обладнання та його оригінальність.

СФЕРА ЗАСТОСУВАННЯ ВЕНТИЛЯТОРА ВЦП 6-45

Вентилятор моделі ВЦП 6-45 використовується в різних сферах промисловості. Це ефективне обладнання з високим ККД, що дозволяє досягти бажаного результату в короткий термін. Вентилятор використовують:

 • У сфері обробки дерева для видалення стружки та пилу з робочого простору.
 • У галузі обробки металу, щоб боротися з наявністю металевої стружки у приміщенні.
 • Під час роботи пилоочисних установок, які подають забруднене повітря до обладнання для фільтрації.
 • У пневмотранспорті для переміщення газо-повітряної суміші з пилом трубопроводом. Такий пил може містити частинки тирси, пластмаси, гранули, лушпиння, а також дисперсний пил.

Крім того, широке застосування вентилятор набув і в інших виробничих цілях. Також його використовують для забезпечення належних санітарних умов.

Є ряд вимог, які необхідно виконувати для того, щоб пристрій працював коректно.Насамперед, середовище має бути неабразивним і вибухобезпечним. Температура суміші не повинна перевищувати 80 градусів за Цельсієм. Вміст хімічних домішок - не більше 1 кг м3. Волокнистих матеріалів та липких речовин у повітрі бути не повинно.

ПОЛОЖЕННЯ КОРПУСУ ПИЛЬОВИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ

ОСОБЛИВОСТІ КОНСТРУКЦІЇ ПИЛЬОВИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ ВЦП 6-45

Вентилятор виготовлений за схемою номер 5, коли обороти з двигуна передаються безпосередньо до робочого колеса за допомогою клино-пасової передачі. Це найбільш безпечне виконання для двигуна. Воно дозволяє збільшити оберти робочого колеса.

Виконаний корпус вентилятора із вуглецевої сталі. Якщо в повітрі будуть абразивні або агресивні домішки, цей матеріал може бути замінений на нержавіючу сталь, алюміній, різнорідні метали.

Вентилятор має однорідне всмоктування. Він здатний очистити повітря від дрібного та великого пилу. Модель має вісім лопаток аеродинамічної форми. Корпус спірального типу, поворотний. Виготовлений він із листового металу, який пофарбований порошковою фарбою. Вона не сколюється, захищає поверхню від появи корозії. Корпус виключає протікання повітря. Попереду знаходиться вихідний патрубок із сполучним фланцем.

Станина вентилятора – зварна. На ній встановлений равлик, а також електродвигун.Робоче колесо зварного типу, виготовлене з потовщеного металу. Лопатки радіального типу. Колесо пройшло динамічне балансування, що унеможливлює високий рівень шуму під час роботи. Двигун вентилятора ВЦП 6-45 - трифазний.

У вентиляторах ВЦП 6-45 ВРП 120-45 використовуються ступичні підшипники - довговічні та надійні. Вони мінімізують тертя, що підвищує ККД та знижує навантаження на двигун.

Пилові вентилятори відрізняються такими перевагами:

 • Мінімальний рівень шуму під час роботи, що особливо важливо, якщо є вимоги щодо шумового навантаження на робочих.
 • Тривалий термін експлуатації за рахунок якісних матеріалів та такої самої складання.
 • Висока ефективність роботи, що дозволяє за короткий термін досягти бажаного ефекту.
 • Немає потреб у частому технічному обслуговуванні та ремонті.
 • Надійність та стабільність роботи.

Монтаж вентилятора має проводити людина, яка має професійні знання та навички для цього. Дотримання всіх вимог щодо встановлення гарантує його коректну роботу та безпеку експлуатації. У комплект поставки входить все, що необхідно для монтажу та експлуатації обладнання. Також є інструкція, де є вся необхідна інформація.

ЯК ЗАМОВИТИ ПИЛЬОВИЙ ВЕНТИЛЯТОР ВЦП 6-45 (ВРП 120-45)?

Ми пропонуємо лише оригінальне обладнання від перевіреного виробника. Замовити такий вентилятор можна з доставкою, вибравши найзручніший для вас спосіб. Також можна вибрати відповідний спосіб оплати. Оформити замовлення можна у зручний для вас час, адже сайт працює цілодобово. Наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити усі дані.

Наша компанія пропонує покупцям лише найкращі умови для замовлення. Насамперед, ми не завищуємо штучно ціни. Також у нас на сайті – лише актуальна інформація та фотографії товару. Ви можете бути впевнені, що отримуєте саме те, що очікуєте.

З усіх питань звертайтесь до наших консультантів по телефону або через чат на сайті!

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору