КОМПАНІЯ ВЕНТ АЛЬЯНС

Наша компанія є виробником промислових вентиляторів високої якості. Основна продукція, яку ми пропонуємо нашим клієнтам – це промислові вентилятори, димососи, циклони (аспіраційні установки) виконані з вуглецевої сталі та різнорідних металів, алюмінію та нержавіючої сталі. Наша продукція заслужила довіру покупців і має стабільний попит.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО?

Ми не тільки виробляємо промислові вентилятори, конструкція та робота яких уже перевірена часом. Також ми можемо створити пристрій, який відповідає вашим побажанням. Якщо вам потрібний вентилятор для конкретних цілей – повідомте нам про це. Ми створимо власні креслення пристрою або орієнтуватимемося на ваші.

Наша компанія створює надійні та безпечні вироби, які відрізняються стабільною роботою протягом усього терміну служби. Їхня основна перевага - менша вдвічі інтенсивність вібрації, ніж цього вимагають ГОСТи. Таким чином, промислові вентилятори працюють тихіше.

Якщо ви бажаєте придбати вже готовий вентилятор або вам потрібно оформити індивідуальне замовлення, звертайтесь до наших менеджерів. Вони допоможуть вам визначитися з вибором, чи супроводжують замовлення від етапу його оформлення до отримання.

Ми гарантуємо мінімальний термін виготовлення кожного пристрою, адже виробництво нашої компанії ніколи не зупиняється. Навіть при неповному завантаженні ми виробляємо деталі, які потім зберігаються на складі. І якщо надходить замовлення, ми вже маємо деталі, з яких за п'ять-сім днів можемо його виготовити.

Наша компанія співпрацює не лише з роздрібними, а й з оптовими клієнтами. Ми пропонуємо взаємовигідні умови співпраці, а також завжди розраховуємо на довготривалі стосунки із замовниками!

ТЕХНІЧНИЙ КОНТРОЛЬ

На кожному етапі виробництва ми виробляємо якісний всебічний контроль, а також випробування вже готової продукції:

 1. Зовнішній огляд продукції, перевірка фарбування та її якості, контроль основних розмірів.
 2. Перевірка відповідності геометрії робочого колеса заданим у кресленні, правильність його розташування, виконання проточної частини. Огляд розташування робочого колеса у корпусі, контроль зазорів.
 3. Перевірка функціональності, відсутності зайвої вібрації та проблемних з'єднань.

Останній етап - пристрій підключають до електромережі, щоб перевірити його роботу. Відбувається замір рівня вібрації, вивчається відповідність ТУ основних характеристик.

Як результат - кожен пристрій відрізняється стабільною та безперебійною роботою, не вимагаю частого та складного технічного обслуговування, ремонту чи заміни деталей. Ви можете бути впевнені, що не виникне аварійних ситуацій, «винуватцем» яких буде наша техніка.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Окрім високої якості продукції та всебічного контролю її виробництва, ми також пропонуємо нашим клієнтам такі переваги:

 • Великий асортимент вентиляторів промислового призначення.
 • Офіційна гарантія та паспорт пристрою.
 • Великий досвід роботи у сфері машинобудування.
 • Ми цінуємо свою репутацію, тому ретельно стежимо за якістю продукції.
 • Прийнятна вартість.
 • Кілька варіантів оплати.
 • Можливість замовлення онлайн у будь-який зручний час та день тижня.
 • Доставка за допомогою власного транспорту нашого заводу.
 • Послуги з ремонту нашої продукції, її технічного обслуговування.

Щоб зробити замовлення, напишіть чи зателефонуйте нам – всі контакти є на сайті. Постали питання щодо продукції чи особливостей співробітництва? Звертайтесь до наших менеджерів!