Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Осьові вентилятори ВОТ для охолодження трансформаторів

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Контроль та підтримання допустимих меж температури є ключовими факторами для забезпечення безаварійної роботи силових трансформаторів протягом тривалого часу. Втрати енергії в процесі роботи призводять до нагрівання обмоток та магнітопроводу. Температурний режим обмежується видом ізоляційного матеріалу, а тривалість служби трансформатора залежить від ступеня його нагрівання. При збільшенні навантаження на установку потрібний інтенсивніший потік повітря для охолодження. У таких випадках використовуються потужні вентилятори.

Система вентиляції є критично важливою для будь-якої трансформаторної підстанції, оскільки без неї обладнання перегріватиметься і його термін служби скоротиться.

Характеристики осьових вентиляторів для охолодження трансформаторів

Вентилятори для охолодження трансформаторів можна використовувати як частину системи опалення або припливної вентиляції. Вони можуть виконувати функцію вентилятора обдування або осьового вентилятора.

Основні характеристики вентиляторів включають:

 • Витрата повітряної маси: 2000-4000 м3/год;
 • Потужність: 0,25 кВт, 1500 об/хв;
 • Харчування: 220/380 В, 50 Гц.

Вентилятори мають міцну конструкцію, що забезпечує високий робочий ресурс, низький відсоток відмов та економічне енергоспоживання при значній потужності.

Конструктивні особливості

Конструкція вентиляторів охолодження трансформаторів виглядає так:

 • Трьохфазний асинхронний двигун.
 • Крильчатка робочого колеса, виготовлена з міцних матеріалів, таких як вуглецева сталь або поліамід.
 • Деякі моделі можуть мати кожух.

Вибір вентилятора залежить від типу трансформаторної установки, яку потрібно охолодити. Для "сухих" трансформаторів підходить конвективне охолодження, а для закритих (герметичних) систем потрібна примусова вентиляційна система.

Вентилятори з масляним охолодженням, що мають навісні труби радіатора, використовуються для обдування масляних трансформаторів. Вентилятор подає повітря на верхню частину радіатора, де температура олії найвища. У такій системі пристрій автоматично вмикається при досягненні максимальної температури масла.

У системах охолодження маслом вентилятори включаються, коли температура у верхній частині радіатора досягає 60°С, незалежно від потужності трансформатора. Зі зменшенням навантаження на трансформатор застосовуються простіші системи охолодження. Відсутність додаткових елементів конструкції спрощує експлуатацію трансформаторів і продовжує їх термін служби. Обслуговуючому персоналу потрібна лише перевірка рівня масла та температури у верхній частині радіатора. Рівень мастила регулюється залежно від кліматичних умов та навантаження на трансформатор.

Якщо трансформаторна установка встановлюється у приміщенні, воно має бути спроектовано з урахуванням вільного надходження зовнішнього повітря та достатнього простору для природної циркуляції.

Професійна консультація фахівця

Компанія Вент Альянс спеціалізується на вентиляційному устаткуванні та може надати вам професійну допомогу у виборі відповідного обладнання. Звертаючись до нас, ви можете описати свої потреби та запросити допомогу у виборі відповідного вентиляційного обладнання.

Надайте спеціалістам Вент Альянс інформацію про ваш проект або завдання, а фахівці компанії проведуть аналіз ваших вимог і порекомендують найбільш відповідне вентиляційне обладнання для вас.

Вам нададуть кілька варіантів розв'язання задачі, з яких ви можете вибрати найбільш підходящий. Після чого залишається лише укласти договір та замовити обране обладнання.

 • Артикул: 117840
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 117842
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 117844
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору