Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Комплектуючі для промислових вентиляторів та димососів

Наша компанія пропонує якісні комплектуючі для промислових вентиляторів від перевірених виробників. Таке обладнання забезпечить їхню стабільну роботу та ефективність. У каталозі ви знайдете великий вибір комплектуючих, які можна замовити із доставкою. Ми пропонуємо вигідні умови для покупки, а також регулярно поповнюємо асортимент, представлений на сайті!

КРИЛЬЧАТКИ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ

Крильчатка є найбільш навантаженою частиною вентилятора, адже вона подає енергію від приводу повітря. Вона захоплює його, спрямовуючи у потрібний бік. Від габаритів робочого колеса залежить те, якими будуть основні параметри пристрою – його продуктивність та робочий тиск. Ми пропонуємо робочі колеса для вентиляторів різних моделей. Це надійні оригінальні пристрої, які прослужать вам тривалий час.

Складається крильчатка з переднього та заднього дисків, а також маточини. Остання вставляється на вал двигуна чи ходову частину. Лопатки закріплені між дисками із рівним проміжком. Від форми лопаток безпосередньо залежить те, наскільки ефективно повітря прямуватиме всередину. Кількість лопаток буває різною. Наприклад, осьові вентилятори мають три лопатки, а відцентрові – тридцять дві.

Оскільки це найбільш навантажена деталь, вона швидше зношується. Тому потрібна адекватна заміна. Підбирати крильчатку необхідно, виходячи з параметрів вентилятора та умов його роботи. Враховуйте матеріал, з якого вона виконана, напрямок обертання робочого колеса, спосіб встановлення на двигун.

Діаметр крильчатки є у типорозмірі вашої моделі вентилятора. Від діаметра залежить той тиск, який створюватиме пристрій - а, отже, і його продуктивність. Для загальнопромислових вентиляторів крильчатка виконується з вуглецевої сталі, для вибухозахищених – з алюмінієвого сплаву, для стійкості до корозії – з нержавіючої сталі. З'єднується з двигуном крильчатка може за допомогою прямого приводу або клинопасової передачі.

Радимо уважно вивчити креслення вентилятора перед тим, як купувати до нього крильчатку. Додаткові дані будуть вказані у технічному паспорті обладнання.

ГНУЧКІ ВСТАВКИ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ

Гнучкі вставки призначені для встановлення в системі вентиляції для мінімізації шуму та вібрації від роботи вентилятора. Крім того, вставки необхідні для додаткової герметизації стиків, що підвищує надійність усієї системи вентиляції. Особливо актуальним є використання гнучких вставок для вентиляційних систем на виробництві.

Виготовляють кілька варіантів гнучких вставок - стандартні, термостійкі та морозостійкі. Кожна гнучка вставка складається з м'якого матеріалу та двох кріплень. Закріплюватися в повітроводі вона може за допомогою хомута або фланця. В асортименті нашого сайту ви знайдете круглі вставки типу ВВГ та ВВГФ, а також прямокутні. Вони призначені для повітроводів різних форм. Конкретну модель необхідно підбирати, виходячи з перерізу повітроводу.

ВІБРОІЗОЛЯТОРИ ДЛЯ ПРОМИСЛОВИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ

Віброізолятори необхідні для зниження вібрації від працюючого пристрою.Вони є гнучкими елементами з невеликою жорсткістю. Завдяки цьому вібрація від вентилятора не передається на фундамент, що знижує рівень шуму. Це також підвищує довговічність пристрою.

Встановлювати віброізолятори необхідно, виходячи з інструкції до них. Тут наведено всі технічні вимоги. Від правильності встановлення безпосередньо залежить те, наскільки ефективно працюватиме цей елемент системи.

Наша компанія пропонує якісні комплектуючі цього типу за вигідною ціною. Ви можете замовити віброізолятори з доставкою, замовивши потрібний варіант нашого каталогу.

ПЕРЕВАГИ ДЛЯ НАШИХ ПОКУПЦІВ

У нас на сайті ви знайдете лише оригінальні комплектуючі для промислових вентиляторів різних моделей та брендів. Ми гарантуємо оригінальність такої продукції, що гарантує її безпеку та високу якість. Наші покупці цінують нас за такі переваги:

  • Ми даємо офіційну гарантію на кожну покупку.
  • Товар приходить у повній комплектації, що дозволяє відразу розпочати його встановлення.
  • Ми не завищуємо штучно вартість.
  • Прямо співпрацюємо з брендами, без посередників.
  • Кілька способів оплати та доставки.
  • Зручні фільтри сайту та навігація по ньому.
  • Наші співробітники дадуть професійну консультацію щодо вибору товару.

Для замовлення натисніть кнопку замовити поруч із товаром, а перед цим скористайтесь фільтрами для прискореного пошуку. Якщо є сумніви щодо вибору, зверніться до наших співробітників за допомогою. Зв'язатися з ними можна за телефоном або у чаті сайту!

Вгору