Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Відцентрові вентилятори

Стрімкий розвиток промислового сектора створив потребу в оптимізації технологічних процесів. Не залишився осторонь і побутовий сегмент. Одним із ключових елементів окремих комунікаційних систем є постійний приплив свіжого повітря, який можна забезпечити за рахунок використання відцентрового вентилятора. Пристрій здатний інтенсивно працювати, переробляючи велику кількість повітряної маси. Докладніше про принцип роботи та особливості використання приладу - далі у статті.

КОНСТРУКТИВНІ ОСОБЛИВОСТІ ВИРОБУ

Центробіжний вентилятор має досить просту конструкцію. Корпус приладу має вхідний та вихідний отвори, між якими розташовується колесо з лопатями. Робота пристрою здійснюється за рахунок електричного двигуна.

Принцип роботи агрегатора є простим. Мотор приводить у роботу лопаті, які у процесі обертання забезпечують пересування повітря. Він за рахунок відцентрової сили всмоктується у вхідний отвір та виштовхується назовні з випускного.

Повітряні маси на виході пересуваються перпендикулярно потоку, що входить. У цьому створюється високий тиск. За рахунок цього пристрій за короткий час може переганяти велику кількість повітря.

Центробіжні вентиляційні конструкції є оптимальним варіантом для магістральних каналів великої протяжності. А при дотриманні норм встановлення та експлуатації можуть використовуватись протягом тривалого часу.

Варто відзначити, що всі прилади цієї категорії оснащуються металевим або пластиковим корпусом, який виконує захисні функції.Зовнішні елементи захищають від пилу, вологи та інших дрібних частинок, які могли б вивести агрегат з ладу.

ПЛЮСИ ТА МІНУСИ ЦЕНТРОБІЖНИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ

Серед безперечних переваг радіальних пристроїв можна відзначити:

  • висока потужність, оскільки за рахунок відцентрової сили прилади забезпечують ефективне очищення повітря від шкідливих речовин;
  • тривалий час безперервної роботи. У двигуні таких пристроїв використовують кулькові підшипники, за рахунок яких суттєво зменшується зношування приладу в процесі роботи;
  • низький рівень шуму (у різних моделях це до 30 дБ), тому вентилятори можуть бути використані в житлових приміщеннях;
  • економічність, що забезпечується спеціальною формою лопатей. У процесі експлуатації з'являється інерція, яка суттєво знижує енергоспоживання;
  • прилад може працювати безперебійно, а тому може використовуватися в об'єктах, де необхідне постійне очищення повітря;
  • переміщення повітряних мас під великим тиском. Ця особливість дозволяє використовувати один прилад для одночасного очищення повітря одразу в декількох приміщеннях;
  • корпуси відцентрових вентиляторів захищені від загоряння та впливу вологи, а тому агрегати можуть застосовуватися для монтажу в приміщеннях різного призначення;
  • конструкція кожної моделі має змінний фільтр, який можна замінити. Причому всі роботи можна проводити самостійно, не залучаючи спеціалістів.

Широкий асортимент приладів представлений на сайті Вент-Альянсу.

Однак, незважаючи на значні плюси, ця категорія вентиляторів має свої недоліки. Насамперед, це форма корпусу (практично всі моделі виконуються у вигляді равлика). Враховуючи, що для нормальної роботи, прилад повинен бути вбудований у стіні, можуть виникнути певні труднощі при установці. Ще одним недоліком є ​​досить висока вартість приладів. Однак це не дивно, адже відцентрові пристрої працюють практично безперебійно і можуть використовуватися протягом тривалого часу.

НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ?

Перш ніж придбати новий прилад, необхідно розібратися в системі вентиляції в цілому. Як правило, у цьому немає нічого складного, тому що для більшості житлових приміщень вже розроблено готові рішення.

Приміром, обов'язковими елементами системи вентиляції є провітрювачі в житлових кімнатах, а для кухні та санвузлів встановлюються дифузори. Всі компоненти підводяться до вентилятора, який виступає основою всієї системи повітроводу.

Підбираючи новий агрегат, необхідно враховувати площу приміщення в будівлі, довжину та переріз трубопроводів, а також тип кімнат, оскільки для складу та вітальні пред'являються різні вимоги вентиляції.

Вибрати потрібний варіант ви зможете на сторінках сайту нашої компанії. Тут ви знайдете широкий асортимент продуктивних та ефективних вентиляторів, які забезпечать якісне очищення від будь-яких забруднень. У разі виникнення питань завжди можна проконсультуватися з менеджером. Для цього достатньо зателефонувати за телефоном, вказаним у шапці профілю. Доставка товару здійснюється по всій Україні.

ПОЛОЖЕННЯ КОРПУСУ ВЕНТИЛЯТОРІВ ВИГЛЯД З СТОРОНИ ВСАСУ

Вгору