Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Осьові вентилятори

Осьові або аксіальні вентилятори — пристрої, які найчастіше використовуються для облаштування повітряного обігріву або вентиляції, як у побутовому секторі, так і в комерційних та виробничих приміщеннях.

Прилади цієї категорії встановлюються практично повсюдно: для охолодження техніки, забезпечення нормальної роботи побутових приладів та спеціального обладнання. Великі агрегати встановлюються у масштабних системах димовидалення. Також ця категорія вентиляторів використовується у шахтній промисловості та авіаційному секторі.

ОСОБЛИВОСТІ ПРИСТРОЇВ І СПЕЦИФІКА РОБОТИ

Конструкція осьового вентилятора включає:

 • корпус;
 • мотор, який рухає вісь;
 • крильчатку (лопатки, що забезпечують пересування повітряних потоків).

Циркуляція повітря проводиться за допомогою роботи осі, що обертається, і безперервного пересування крильчатки. Лопаті у більшості моделей виготовляються з тонких матеріалів, а тому в процесі обертання практично не виникає опору. Це дозволяє використовувати двигуни малої потужності, що робить прилад ще економічним. Однак, чим велике навантаження виробляється, тим вище має бути потужність двигуна.

Габарити агрегату також не мають суворого регламенту. Для промислових потреб використовуються прилади з лопатями розміром кілька метрів, тоді як для побутових потреб цілком достатньо пристрою з крильчаткою 15-25 см завдовжки.

СФЕРИ ЗАСТОСУВАННЯ

Особливості використання вентиляторів залежать безпосередньо від конструкції та типу монтажу.Установка осьових вентиляторів може проводитися на поверхню стіни, стелі, даху, або ж у спеціальні канали вентиляційних шахт.

Моделі побутового призначення в більшості випадків мають підлоговий формат, а тому можуть встановлюватися в спеціальному відсіку автомобіля, домашнього повітроводу або навіть бути окремим пристроєм.

Слід зазначити, що сфера застосування вентилятора залежить і від ряду параметрів, а саме:

 1. Експлуатаційні характеристики. Сюди відносять ККД, кількість обертів за хвилину, показники шуму, а також рівень споживання електроенергії та необхідну напругу.
 2. Особливості роботи крильчатки, напрямок руху лопатей.
 3. Рівень тиску в процесі роботи, а також витрата повітря.
 4. Наявність додаткових якостей: енергозбереження, кілька режимів швидкостей або захисні елементи двигуна.
 5. Спеціальні умови експлуатації. Наприклад, одні моделі можуть використовуватися лише усередині приміщень, інші — зовні. Також виділяють вироби, здатні працювати в умовах задимлення або тісному контакті з хімікатами.

Грунтуючись на такому широкому обсязі характеристик, всі осьові вентилятори можна поділити на промислові та використовувані в побуті.

Перші встановлюються в будь-яких приміщеннях: склади, гаражі, цехи виробництва тощо. Друга категорія може бути використана для позбавлення від застійного повітря в приміщенні, забезпечувати провітрювання. При цьому пристрій може працювати безперебійно, так і в певному режимі.Найчастіше агрегати використовуються для забезпечення повітрообміну на кухні, у коморі та санвузлах.

ПЕРЕВАГИ ОСІВНИХ ВЕНТИЛЯТОРІВ

Осьові вентилятори представлені в широкому асортименті на сайті Вент-Альянсу. Пристрої розрізняють за конструкцією, витратою повітря, діаметром монтажу, а також витратою живлення.

Слід зазначити, що дана категорія вентиляторів має досить широкий спектр переваг:

 • універсальність застосування;
 • можливість використання, незалежно від температури (як у приміщенні, так і на вулиці);
 • мінімальне споживання електрики;
 • високі показники продуктивності навіть за невеликих габаритів;
 • міцний корпус, часто невеликий за розміром, доповнений тонкими лопатями з металу або пластику;
 • за рахунок однакового напрямку повітря, що надходить у прилад і виходить із нього, аксіальні вентилятори відрізняються високою продуктивністю;
 • можна використовувати з різним навантаженням, регулювати швидкості обертання лопат: за рахунок наявності спеціальних регуляторів, а також перемикачів типу «зірка-трикутник»;
 • просте обслуговування та можливість проведення ремонтних робіт.

Загалом, осьові прилади — це насамперед надійність та функціональність. Замовити потрібну модель можна на сайті інтернет-магазину Вент-Альянс. Тут ви знайдете першокласні пристрої за найкращою ціною на ринку. У разі виникнення питань ви завжди можете звернутися за допомогою до менеджера. Для цього достатньо зателефонувати у шапці профілю. Оформити замовлення можна як на сайті, так і у телефонному режимі. Оперативне відправлення товару здійснюється у будь-який куточок України.

Вгору