Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вентилятори осьові В 2,3-130

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою

Наша компанія пропонує якісні осьові вентилятори В 2,3-130. Ми співпрацюємо безпосередньо з виробниками, що дозволяє встановлювати прийнятні ціни на весь асортимент, а також гарантувати оригінальність товару. Осьові вентилятори 2,3-130 дозволяють переміщати повітряні маси в промислових або вентиляційних системах. Повітря не повинно містити сторонніх домішок чи агресивних компонентів. Інших вимог до повітряних мас немає, що дозволяє вважати вентилятор універсальним варіантом для виконання різних завдань.

ВІСНІ ВЕНТИЛЯТОРИ В 2,3-130: ДРУКАРНІ ПРИСТРІЙ

Типорозмір вентилятора - це умова позначення номінального діаметра такого обладнання. Техніка моделі В 2,3-130 має типорозміри від 6,3 до 12,5. При цьому номінальний діаметр крильчатки варіюється від 630 до 1250 мм.

Головний критерій вибору вентилятора - це його габарити та продуктивність. Бажаєте більш високої продуктивності - вибирайте пристрій з більшим діаметром робочого колеса. Вібрація в процесі роботи не повинна бути вищою 5 мм\с. Якщо цей показник перевищено, необхідно доповнити вентилятор віброізолятів ще в процесі монтажу. Це допоможе знизити рівень шуму, що особливо важливо, якщо є суворі вимоги щодо шумового навантаження.

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ ВЕНТИЛЯТОРА В 2,3-130

Важливо дотримуватися рекомендацій щодо експлуатації пристрою, щоб уникнути поломок та передчасного виходу з ладу такого агрегату. Насамперед вентилятор призначений для роботи в помірному кліматі.Можливе встановлення і в тропічному, дотримуючись розміщення за категорією 2 – відповідно до державних стандартів: у приміщенні або під навісом. За категорією 1 можна розмістити його на відкритому повітрі, але так, щоб на нього не потрапляли опади та промені сонця. У масах повітря, що переміщуються, або газо-повітряних сумішах не повинно бути волокнистих або липких домішок. Загальний вміст пилу не повинен перевищувати 10 мг/м3.

Особливості конструкції та комплектації

На замовлення осьові вентилятори типу В 2,3-130 можуть бути виготовлені з кількох типів варіантів, а саме:

 • Вуглецева сталь - застосовується для стандартної конструкції.
 • Нержавіюча сталь - необхідна для захисту від корозії.
 • Різнорідні сплави металів - при вибухозахисному виконанні, не допускають появи іскри.

Вибір типу вентилятора залежить від умов використання. Якщо ви не можете визначитися з варіантом, зверніться до наших менеджерів. Корпус пристрою має циліндричну конструкцію, всередині якої розміщена крильчатка. Вона обертається під впливом відцентрової сили, переміщуючи повітря усередині осі корпусу. Вентилятор має середній тиск, а також високу продуктивність у процесі роботи. Обертається крильчатка вліво, має 12 лопаток. Вони відрізняються загнутою формою, що полегшує захоплення повітряних мас. Працює пристрій від двигуна типу АІР. Якщо йдеться про вибухозахищені варіанти, то вони комплектуються двигунами 3ВР, 4ВР, які відрізняються відповідним захистом.

ЯК ЗАМОВИТИ ОСІВИЙ ВЕНТИЛЯТОР У 2,3-130?

Придбати осьовий вентилятор В 2,3-130 можна в режимі онлайн, зробивши замовлення прямо із сайту. Ми працюємо у зручний для вас час, тому замовити можна саме тоді, коли вам буде зручно. Наші співробітники зв'яжуться з вами найближчим часом, щоб уточнити всі дані для доставки та оплати.

Ми надішлемо ваше замовлення зручним для вас перевізником. Усі деталі можна уточнити у наших менеджерів за телефоном або у чаті на сайті.

 • Артикул: 10518
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Артикул: 10520
  Дізнатися ціну
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору