Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Циклони та пиловловлюючі агрегати

Циклони та пиловловлюючі агрегати являють собою пристрій, який встановлюють у сильно запилені приміщення. Подібні заходи дозволяють отримати чисте повітря, яке забезпечить комфортний мікроклімат. Присутність великої кількості пилу у повітрі не тільки шкодить здоров'ю людини, а й виводить робочу техніку з ладу, осідаючи на важливі елементи, і не даючи їм працювати з колишнім ресурсом. Тому, монтаж циклонів і пиловловлюючих агрегати - обов'язкова умова в приміщення з великим скупченням пилових частинок. Серед існуючої на даний момент пиловловлюючої апаратури циклони є найбільш затребуваними.

ЦИКЛОНИ І ПИЛОВЛОВЛЮЮЧІ АГРЕГАТИ-ПРИЗНАЧЕННЯ І ОСОБЛИВОСТІ

Пристосування призначається для очищення газів у сухому вигляді, що утворюються у приміщенні після виконання технологічних процесів. Також пристрої використовують на об'єктах, де потрібне систематичне очищення повітряних мас від сторонніх домішок.

Головні сфери, для яких актуальний монтаж циклонів та пиловловлюючих агрегатів:

 • чорна та кольорова металургія;
 • нафтова промисловість;
 • хімічна промисловість;
 • машинобудування;
 • виробництво будівельних матеріалів.

Принцип роботи обладнання полягає у наступних діях. Запилені повітряні маси проходять через трубу. Потім виконується примусове обертання повітря. Пилові частинки залишаються у спеціальному відсіку під конусоподібною камерою. Після цього повітряні маси виводяться назовні через патрубок.У деяких випадках принцип роботи циклонів і пиловловлюючих агрегатів може бути змінений, залежно від особливостей конкретної моделі.

Показники фільтрації залежать від фракції пилу. Найбільш ефективно уловлюється велика фракція. Дрібні частинки осідають на рукавах, що фільтрують. Діапазон очищення становить 83-99%. На показник також може впливати діаметр самого пиловловлювача. Чим менший його розмір, тим якісніший результат.

Встановлення пиловловлюючого агрегату гарантує видалення пилу та фільтрацію повітряних мас. Це дає можливість зробити промислове приміщення комфортним та безпечним для роботи.

КОНСТРУКЦІЯ 

Циклони та пиловловлюючі агрегати відрізняються простою конструкцією. Основні елементи:

 • корпус із циклоном та фільтруючими елементами;
 • вентилятор;
 • двигун;
 • бункер.

Рекомендується проводити регулярне очищення фільтруючих рукавів, виконавши рухи, що струшують. Після цього фільтри потрібно встановити на місце.

У ЧОМУ ПЕРЕВАГИ ПИЛОВЛОВЛЮЮЧОЇ УСТАНОВКИ

Затребуваність пиловловлюючих агрегатів пояснюється широким списком переваг. Зокрема, циклони відрізняються такими позитивними аспектами:

 • проста конструкція без елементів, що рухаються;
 • можливість експлуатації навіть за високих температурних показників;
 • уловлення пилу в сухому вигляді;
 • очищення газів з будь-яким ступенем забруднення;
 • безпроблемна робота навіть за впливу високого тиску.

Тому придбання пристрою — цілком виправдане рішення.

ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ

При необхідності купити пиловловлюючі агрегати, варто орієнтуватися не тільки на вартість, але й брати до уваги функціонал та технічні властивості. Ефективність роботи пристрою залежить від успішності вибору. Підбираючи конкретну модель, варто орієнтуватися на оптимальне співвідношення діаметра вхідного отвору та показники швидкості, з якою виконується відсмоктування.

Ще один важливий фактор, який слід врахувати при купівлі циклонів та пиловловлюючих агрегатів — кількість відходів, що утворюються у приміщенні процесі виробництва. Також важливо приділити увагу аеродинамічних показників пристосування. Враховуючи всі ці моменти, вам вдасться підібрати пиловловлюючий агрегат, що відповідає вимогам та умовам експлуатації. Якщо ви не можете вибрати наші консультанти інтернет-магазину нададуть необхідну допомогу.

ДЕ ВИГІДНО ЗАМОВИТИ ЦИКЛОНИ І ПИЛОВЛОВЛЮЮЧІ АГРЕГАТИ?

Важливо придбати циклон, ціна якого буде виправдана технічними характеристиками та функціоналом. Зробити це можна, завітавши на сайт нашої компанії ВЕНТ АЛЬЯНС. Ми виготовляємо та реалізуємо до продажу циклони та пилоуловлювальні агрегати найвищої якості, зберігши при цьому для споживачів доступну вартість. Завдяки власному виробництву ми максимально оптимізуємо процес для надання розумної ціни.

Представлені в каталозі циклони та пиловловлюючі агрегати сертифіковані, відповідають міжнародним стандартам. Це гарантія того, що куплений у нас товар прослужить тривалий термін експлуатації. Ми зможемо підібрати для вас оптимальний варіант циклону та пиловловлюючого агрегату, за максимально привабливою вартістю.

Вгору